Teslimat ve İade

" Siz hayal edin yeter "

SİPARİŞ VE TESLİMAT

Siparişiniz onaylandıktan sonraki 1-7 iş günü içerisinde sevkiyat adresinize gönderim sağlanacaktır. Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır.

Adrese teslimatta ürün kargo/ambar aracılığıyla sizler için teslim edilmektedir.

Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres, sokak, mahalle, cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir aksilik durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz.

 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

 

Ürün hatalı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 (224) 261 05 29 numaralı fax’a gönderin ve durumu info@yuteks.com.tr mail adresine bildiriniz.

 

İhtiyaç halinde +905316400305 whatsapp hattımızdan veya  0 (224) 261 06 52 (53-54) sabit hatlarımızdan ulaşabilirsiniz.

yuteks.com.tr online e-ticaret sitesidir. 

ÖDEME

Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınıza on-line veya banka hesaplarımıza havale yapabilirsiniz. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde banka hesaplarınıza 3 iş günü içinde para iadesi yapılacaktır.

 

SİPARİŞ BEDELİ İADESİ

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde banka hesaplarınıza 3 iş günü içinde para iadesi yapılacaktır.

Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.